Loader
ul. Chłopickiego 3, 35-210 Rzeszów +48 795 549 440, +48 795 679 440, Whatsapp, Messenger biuro@sgldeweloper.pl

Szczegóły inwestycji:

Kategorie: Zrealizowane

Inwestor: SGL DEWELOPER 1 s.c., Rzeszów
Generalny Wykonawca: Firma OMEGA s.c., Rzeszów
Jednostka Projektująca: ITP Architekci, Rzeszów

Cechy charakterystyczne inwestycji:

Inwestycja zlokalizowana jest w południowo zachodniej części Rzeszowa na osiedlu Staroniwa, bezpośrednio przy ul. Strzelniczej. W sąsiedztwie znajduje się niska zabudowa wielorodzinna oraz domki jednorodzinne, dużo przestrzeni i zieleni.

Projekt obejmuje kameralny zespół mieszkaniowy składający się z dwóch budynków wielorodzinnych. Budynek A zlokalizowany w południowej części terenu inwestycji posiada 14 mieszkań natomiast budynek B znajdujący się w północnej części 28 mieszkań. Budynki są podpiwniczone o IV kondygnacjach nadziemnych, z dachami płaskimi i tarasami. Poziom pierwszej kondygnacji budynku A oraz B będzie dostępny dla osób niepełnosprawnych poprzez ukształtowanie terenu i dojścia chodnikami bez korzystania ze schodów.

W ofercie znajdowały się mieszkania o zróżnicowanych, dostosowanych do oczekiwań i potrzeb klientów powierzchniach od 28m2 do 66m2. Każde mieszkanie ma zapewnioną dużą komórkę lokatorską.
w podziemiu budynku. Dla wygody mieszkańców na parterze zaprojektowano pomieszczenia pomocnicze do przechowywania wózków i rowerków.

Układ komunikacyjny obsługujący zespół budynków składać się będzie z ciągu pieszo-jezdnego w północno-wschodniej części działki połączonego z dojazdami do miejsc postojowych. W przestrzeni pomiędzy blokami znalazł się będzie plac zabaw.

Galeria:

SGL Deweloper