Loader
ul. Chłopickiego 3, 35-210 Rzeszów +48 795 549 440, +48 795 679 440, Whatsapp, Messenger biuro@sgldeweloper.pl

Firma SGL Deweloper

Powstała w 2010 roku jako spółka cywilna. Wspólnicy posiadają wieloletnie doświadczenie w wykonawstwie inwestycji budowlanych i prowadzeniu projektów deweloperskich.

Do 2022 roku razem zrealizowaliśmy projekty inwestycyjne pod nazwą: Zalesie Park, Przy Krakowskiej, Kamienne Ogrody, Strzelnicza etap I i II, Przy Karola Karpa, Białe Domy etap I i II etap oraz I etap inwestycji w Ropczycach przy ul. Mehoffera. W roku 2021 zakończyliśmy realizację inwestycji II i III etapu osiedla Zielony Zakątek oraz kolejne etapy inwestycji w Ropczycach oraz Dębicy. Jesteśmy w trakcie realizacji budynków mieszkalnych i mieszkalno-usługowych w Rzeszowie przy ul. Panoramicznej i ul. Sikorskiego, w Ropczycach przy ul. Mehoffera, w Dębicy przy ulicy Piłsudskiego.

Funkcjonalność i wygoda mieszkań jest najważniejszym wymogiem, jaki stawiamy naszym projektantom. Proponowane rozwiązania są poparte wieloletnim doświadczeniem w tej dziedzinie. Przestrzeń jest zaprojektowana w optymalny sposób. Jasne kuchnie, pełne słońca balkony lub tarasy, przestronne pokoje oraz zagospodarowanie terenu zapewniające komfort dla wszystkich mieszkańców.

Lokalizację naszych inwestycji wybieramy ze starannością. Miejsce zamieszkania naszych klientów musi zapewniać doskonałą infrastrukturę, dogodną komunikację z centrum miasta, bliski dostęp do szkoły, sklepu, usług medycznych oraz spokój zamieszkania i możliwość rekreacji.

Naszą dewizą jest komfort mieszkania i przekonanie klienta o dobrze wydanych pieniądzach.

GENERALNY WYKONAWCA a zarazem wspólnicy SGL Deweloper to działająca na rynku od 1989 roku firma Omega.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i zakupu wymarzonego mieszkania.

Zarząd SGL Deweloper

Skorzystaj z naszej wyszukiwarki

I znajdź coś dla siebie

Wyszukiwarka
SGL Deweloper