Loader
ul. Chłopickiego 3, 35-210 Rzeszów +48 795 549 440, +48 795 679 440, Whatsapp, Messenger biuro@sgldeweloper.pl

Wiele osób wciąż decyduje się kupić mieszkanie w stanie deweloperskim, ponieważ jego główną zaletą jest możliwość dopasowania mieszkania do własnych potrzeb i urządzenie go zgodnie z upodobaniami. Na tym etapie nie pojawia się bowiem problem z wykonaniem niewielkich zmian w lokalu. Jeśli wiemy, co w naszym mieszkaniu jest określone tym mianem, możemy spokojnie planować wykończenie. W łatwy sposób możemy przenieść niektóre instalacje, np. włączniki światła, wykonać dodatkowe punkty świetlne czy zmienić układ instalacji w łazience. Dodatkowo pozostaje nam nieograniczony wybór wszystkich pozostałych elementów wykończeniowych. Ściany możemy pokryć, czym chcemy – zarówno farbą, jak i tapetą czy kamieniem, a podłogi ułożyć wedle własnego życzenia.

W tym przypadku mamy większy wpływ na jakość wykończenia takiego mieszkania, ponieważ możemy samodzielnie nadzorować prace na poszczególnych etapach, a przed ich zakończeniem zgłaszać swoje uwagi i zastrzeżenia. Pozwala to także na zmiany w trakcie, kiedy np. okaże się, że wybrany kolor na ścianie nie wygląda tak samo, jak na próbniku, albo nie pasuje do zamysłu wnętrza.

Część prac wykończeniowych możemy wykonywać samodzielnie, dzięki czemu znacznie obniżamy koszty. Malując ściany i kładąc podłogi sami, zaoszczędzamy całkiem spory budżet. Co więcej, mieszkanie w stanie surowym możemy remontować stopniowo, w zależności od bieżących wydatków, zarobków, czy potrzeb.

W wybranych inwestycjach istnieje możliwość zakupu mieszkania wykończonego „pod klucz”. Klient nie musi się angażować w prace remontowo-wykończeniowe i może wprowadzić się do gotowego i urządzonego mieszkania. Ofertę obejmującą projekt i wykonawstwo przygotowujemy dostosowując do indywidualnych potrzeb Klienta.

Współpracujemy z doświadczonymi architektami wnętrz z Polski i zagranicy. Prezentowane wizualizacje pochodzą od naszego Partnera – marki Pod klucz

Potrzebujesz więcej informacji?

Skontaktuj się z naszym doradcą

+48 795 549 440

SGL Deweloper