Loader
ul. Chłopickiego 3, 35-210 Rzeszów +48 795 549 440, +48 795 679 440, Whatsapp, Messenger biuro@sgldeweloper.pl

Szczegóły inwestycji:

Kategorie: Zrealizowane

Inwestor: SGL DEWELOPER 1 s.c., Rzeszów
Generalny Wykonawca: Firma OMEGA s.c., Rzeszów
Jednostka Projektująca: ITP Architekci, Rzeszów

Cechy charakterystyczne inwestycji:

Budynek mieszkalny wielorodzinny IV-kondygnacyjny z garażem podziemnym. Kondygnacja podziemna mieści 24 miejsca parkingowe o wymiarach 2×5 m, dostępne z centralnie umieszczonej drogi manewrowej o szerokości 5,5 m. Ponadto umieszczono tam pomieszczenie techniczne z przyłączem wody i pomieszczenie gospodarcze. Parking jest dostępny pochylnią o spadku 15% z ulicy Strzelniczej i wewnętrzną klatką schodową wyposażoną w windę.
W budynku jest 28 mieszkań, po 7 na każdej kondygnacji. Na parterze, w strefie wejściowej zlokalizowano pomieszczenie na odpadki dostępne z zewnątrz. Dodatkowo na każdej kondygnacji nadziemnej zaprojektowano komórki lokatorskie usytuowane na korytarzu.
Mieszkania na parterze posiadają dostęp do tarasów umieszczonych nad wysuniętą częścią podziemną budynku. Wszystkie mieszkania wyższych pięter posiadają lodżie lub balkony. Sześć mieszkań na III piętrze posiada antresole.
W ofercie mieszkania o zróżnicowanych, dostosowanych do oczekiwań i potrzeb klientów powierzchniach od 37m2 do 78m2, jedno, dwu, trzy i czteropokojowe.
Położenie: budynek jest usytuowany prostopadle względem ulicy Strzelniczej i równolegle do projektowanej drogi publicznej od strony północnej. Od północy budynek przylega do działki przeznaczonej na drogę publiczną będącą obecnie własnością Inwestora, od wschodu przylega do nieprzekraczalnej linii zabudowy wyznaczonej w odległości 12 m od ul. Strzelniczej przez istniejące budynki wielorodzinne. Od południa znajdują się działki z budynkiem mieszkalnym wielorodzinnym, od którego projektowany budynek jest odsunięty o ok. 13 m.

Galeria: